Umów prezentację

Chcesz umówić się na prezentację?

Wypełnij formularz, aby umówić się na prezentację Platformy Proman. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.


  Bieżące monitorowanie pracy zakładu wymaga prostego i szybkiego dostępu do informacji o pracy wybranych urządzeń lub całych instalacji. Ważne jest również śledzenie kluczowych wskaźników jakościowych, opisujących wydajność infrastruktury i efektywność realizowanej produkcji.
  Takie możliwości daje Platforma Proman. Aby uprościć dostęp do najważniejszych danych udostępniliśmy kokpity menadżerskie, które w przejrzysty sposób prezentują najważniejsze parametry. Pulpity menadżerskie mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb danego użytkownika. Kierownik zmiany wybierze główne parametry zarządzanej linii produkcyjnej, natomiast dyrektor produkcji zdecyduje się na wskaźniki jakościowe pracy całego zakładu. W obu przypadkach dostępne informacje będą podstawą do podejmowania szybkich decyzji w wypadku pojawiania się jakichkolwiek nieprawidłowości. Sprawne identyfikowanie przekroczeń wartości granicznych wspiera mechanizm alarmów, który za pomocą SMSów, wiadomości e-mail lub powiadomień aplikacji mobilnej informuje o pilnej konieczności zweryfikowania aktualnej sytuacji w zakładzie. W ten sposób użytkownik może być informowany o wystąpieniu awarii lub innych problemach obniżających wydajność produkcji.

  Warto podkreślić, że pulpity menadżerskie mogą być dostępne poprzez przeglądarkę internetową, jak również przez aplikację mobilną, uruchamianą na telefonie lub tablecie. Dzięki temu kluczowe dane pozostają zawsze w zasięgu ręki. Bez względu na porę dnia i miejsce pobytu.

  Pulpity menadżerskie jako część Platformy Proman są ważnym narzędziem bieżącego zarządzania operacyjnego. Pomagają budować wiedzę niezbędną do podejmowania trafnych decyzji. Zwiększają bezpieczeństwo ciągłości produkcji i pomagają zwiększać wydajność prowadzonych procesów.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Proman dla Ciebie

  Szukasz nowoczesnego narzędzia do monitoringu i kontroli procesu produkcji?

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości Platformy Proman.