Umów prezentację

Chcesz umówić się na prezentację?

Wypełnij formularz, aby umówić się na prezentację Platformy Proman. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.


  Platforma Proman realizuje pełną integrację pomiarów zużycia mediów i surowców, stosowanych podczas produkcji. System w jednym miejscu udostępnia aktualne odczyty zużycia zasobów kluczowych dla procesu produkcyjnego – wody, pary technicznej, nośników energii i dowolnych surowców. Gromadzone wyniki można przeglądać i obserwować ich zmienność w czasie. Platforma Proman pozwala analizować wartości pochodzące wprost z urządzeń pomiarowych jak również wyliczane za pomocą algorytmów aproksymacyjnych. Dzięki temu możliwe jest odwzorowanie zużycia mediów i surowców na dowolnym etapie realizacji produkcji. W ten sposób możliwe staje się precyzyjne kontrolowanie kosztów pracy zakładu i rozliczanie ich na poszczególne jednostki produkcji. Gromadzone dane mogą być poddawane dalszym analizom w systemie ERP, który może być w pełni zintegrowany z Platformą Proman.
  Wiedza o zużyciu mediów i surowców w czasie produkcji, pozwala precyzyjnie kontrolować koszty i poziom osiąganej marży. W przypadku spadku opłacalności produkcji możliwe jest podejmowanie szybkich decyzji, które ograniczają poziom strat.
  Ograniczenie strat możliwe jest również dzięki szybkiemu wykrywaniu nadmiernego zużycia zasobów. Platforma Proman ułatwia identyfikowanie ponadnormatywnego wzrostu zużycia mediów i surowców. Pracownicy produkcji, po otrzymaniu alertu o wykryciu przekroczeń, mogą szybko przystąpić do identyfikacji miejsca i przyczyn nieprawidłowości – błędnych ustawień instalacji, awarii bądź spadków jakości procesu produkcyjnego.
  Platforma Proman ułatwia również przygotowanie danych do rozliczeń z dostawcami mediów i surowców. Na podstawie własnych pomiarów możliwe jest weryfikowanie prawidłowości wystawianych rachunków oraz kontrola jakości realizowanych dostaw.
  Za pomocą Platformy Proman możliwe jest także raportowanie danych, opisujących w jaki sposób prowadzona działalność obciąża środowisko. Raporty zużycia zasobów i produkcji odpadów mogą być automatycznie przygotowywane wg wymogów stosownych urzędów. Nasz system umożliwia scentralizowaną gospodarkę mediami i surowcami wykorzystywanymi w produkcji. Ułatwiamy optymalizację zużycia i kontrolę kosztów wykorzystywanych zasobów.

  Odpowiedz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Proman dla Ciebie

  Szukasz nowoczesnego narzędzia do monitoringu i kontroli procesu produkcji?

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości Platformy Proman.